- KLIPSCH

Цена
€323 35 / 632 42 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | Преносим високоговорител |
| Изходна мощност | 60 W |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Номинално тегло | 3.315 кг |
| Външен цвят | Черен |
| Разположение на устройството | Външен (Автоматичен) |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Средно време за работа на батерия | 20 ч. |
| Степен на защита | IP67 |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Шум на сигнала | 93 dB |
| Изходна мощност на канал | 15 W |
| Тегло | 7.14кг |
Преносим високоговорител Klipsch Detroit, черен
Насладете се на мощен и обгръщащ звук навсякъде с преносимата Bluetooth колона Klipsch Detroit. Нейният здрав и водоустойчив дизайн, съчетан с дълъг живот на батерията, я прави идеалният спътник за приключения на открито или слушане у дома.
Ключови Предимства
- Издръжливост — IP67 водо- и прахоустойчивост за защита от дъжд, прах и пръски.
- Дълъг живот на батерията — до 12 часа непрекъснато възпроизвеждане за цял ден музика.
- Безжична свобода — Bluetooth 5.0 за стабилно и качествено аудио стрийминг.
- Вграден микрофон — за хендс-фри разговори с ясен звук.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Преносим високоговорител |
| Свързаност | Bluetooth |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Активно шумопотискане | Не |
| Живот на батерията | 12 h |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Водоустойчивост | IP67 |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Какво има в кутията
- Високоговорител Klipsch Detroit
- USB-C кабел за зареждане
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









